Events

              
Kultura, Děčín

Kultura, Děčín

Date: 1.1.2019 - 1.1.2020   Venue: Děčín

Kultura, Ústí nad Labem

Kultura, Ústí nad Labem

Date: 1.1.2019 - 1.1.2020   Venue: Ústí nad Labem

Railway Nostalgic Journeys

Railway Nostalgic Journeys

Date: 30.3.2019 - 15.12.2019   Venue: Čechy a Morava

Za poklady Broumovska, Broumov

Za poklady Broumovska, Broumov

Date: 1.5.2019 - 31.8.2019   Time: 18:00   Venue: Broumov Region

Lovosické kulturní léto

Lovosické kulturní léto

Date: 18.5.2019 - 28.9.2019   Venue: Lovosice

Promenádní koncerty, Ústí nad Labem

Promenádní koncerty, Ústí nad Labem

Date: 2.6.2019 - 25.8.2019   Time: 17:00   Venue: Kostelní náměstí, Ústí nad Labem

Kinematograf bratří Čadíků

Kinematograf bratří Čadíků

Date: 19.6.2019 - 6.9.2019   Venue: Čechy a Morava

Jablonecké tóny

Jablonecké tóny

Date: 19.6.2019 - 13.9.2019   Venue: Jablonec nad Nisou

Křižanské léto

Křižanské léto

Date: 20.6.2019 - 5.9.2019   Time: 19:30   Venue: Multifunkční Centrum Křižany – Amfiteátr, Křižany 1, Křižany u Liberce

Divadelní představení na Sychrově

Divadelní představení na Sychrově

Date: 28.6.2019 - 25.8.2019   Venue: Státní zámek Sychrov

Střekovské hudební léto, Ústí nad Labem

Střekovské hudební léto, Ústí nad Labem

Date: 28.6.2019 - 1.9.2019   Venue: Hrad Střekov, Na Zacházce 844/52, Ústí nad Labem - Střekov

BOKULE - Boleslavské kulturní léto, Mladá Boleslav

BOKULE - Boleslavské kulturní léto, Mladá Boleslav

Date: 28.6.2019 - 1.9.2019   Venue: Letní scéna michalovická Putna, U zříceniny hradu Michalovice, Mladá Boleslav

Sedmihorské léto, Český ráj

Sedmihorské léto, Český ráj

Date: 30.6.2019 - 29.8.2019   Venue: Karlovice – Sedmihorky, Turnov

Turnovské léto

Turnovské léto

Date: 1.7.2019 - 31.8.2019   Time: 09:00   Venue: Infocentrum, Turnov

Festival na Jizeře, Turnov

Festival na Jizeře, Turnov

Date: 10.7.2019 - 14.9.2019   Time: 19:30   Venue: Letní kino, Turnov

Renesance Opočno

Renesance Opočno

Date: 19.8.2019 - 24.8.2019   Time: 09:00   Venue: Opočno

Divadelní zahrada, Ústí nad Labem

Divadelní zahrada, Ústí nad Labem

Date: 19.8.2019 - 24.8.2019   Time: 20:00   Venue: zahrada, Český rozhlas Sever, Na Schodech 10, Ústí nad Labem

International Mountaineering Film Festival

International Mountaineering Film Festival

Date: 22.8.2019 - 25.8.2019   Venue: Teplice nad Metují

Lípa Musica, Česká Lípa

Lípa Musica, Česká Lípa

Date: 23.8.2019 - 26.10.2019   Venue: Česká Lípa + Euororegionu Neisse-Nisa-Nysa

Sobotecký jarmark a festival řemesel

Sobotecký jarmark a festival řemesel

Date: 23.8.2019 - 24.8.2019   Time: 18:00   Venue: Sobotka, Český ráj

Mácháč, Doksy

Mácháč, Doksy

Date: 23.8.2019 - 24.8.2019   Time: 18:00   Venue: Pláž Klûček, Machovo Jezero, Doksy

Borůvková parní sobota na Zubačce

Borůvková parní sobota na Zubačce

Date: 24.8.2019   Venue: Kořenov - Harrachov

Historickým vlakem Českým rájem, Turnov

Historickým vlakem Českým rájem, Turnov

Date: 24.8.2019   Time: 08:00   Venue: Turnov – Rovensko p.Tr. a zpět, Turnov – Semily a zpět

Skotské hry na zámku Sychrově

Skotské hry na zámku Sychrově

Date: 24.8.2019   Time: 10:00   Venue: Státní zámek Sychrov

Radiofest, Ústí nad Labem

Radiofest, Ústí nad Labem

Date: 25.8.2019   Time: 11:00   Venue: Letní kino, Ústí nad Labem

Mistrovství ČR v požárním sportu, Ústí nad Labem

Mistrovství ČR v požárním sportu, Ústí nad Labem

Date: 30.8.2019 - 1.9.2019   Time: 09:00   Venue: Městský fotbalový a atletický stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem

České hrady - Bezděz

České hrady - Bezděz

Date: 30.8.2019 - 31.8.2019   Time: 19:00   Venue: hrad Bezděz, Doksy

Historickým vlakem Českým rájem, Turnov

Historickým vlakem Českým rájem, Turnov

Date: 31.8.2019   Time: 08:00   Venue: Turnov – Rovensko p.Tr. a zpět, Turnov – Semily a zpět

Národní finále vesnických družstev ve volejbale, Čestice

Národní finále vesnických družstev ve volejbale, Čestice

Date: 31.8.2019   Time: 09:00   Venue: Čestice, Kostelec nad Orlicí

Ústecké nebe plné letadel

Ústecké nebe plné letadel

Date: 31.8.2019   Time: 10:00   Venue: letiště v Podhoří (Užín), Ústí nad Labem

CZECH INTERNATIONAL AIR FEST

CZECH INTERNATIONAL AIR FEST

Date: 31.8.2019 - 1.9.2019   Time: 11:00   Venue: Airport Hradec Králové

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno

Date: 31.8.2019   Time: 12:00   Venue: Pivovar Březňák, Pivovarská 116, Velké Březno

Pivovarské slavnosti, Ústí nad Labem

Pivovarské slavnosti, Ústí nad Labem

Date: 31.8.2019   Time: 12:00   Venue: Pivovar Březňák, Pivovarská 116, Velké Březno

Hradozámecká noc

Hradozámecká noc

Date: 31.8.2019 - 1.9.2019   Time: 18:00   Venue: Památky zapojené do Hradozámecké noci

Jiřinkové slavnosti, Česká Skalice

Jiřinkové slavnosti, Česká Skalice

Date: 6.9.2019 - 8.9.2019   Time: 09:00   Venue: Muzeum Boženy Němcové, Maloskalická 47, Česká Skalice

Historické slavnosti vína a burčáku, Ústí nad Labem

Historické slavnosti vína a burčáku, Ústí nad Labem

Date: 6.9.2019   Time: 10:00   Venue: Lidické náměstí, Ústí nad Labem

Létofest, Liberec

Létofest, Liberec

Date: 6.9.2019 - 7.9.2019   Time: 16:00   Venue: Letiště, Liberec

Septemberfest, Mladá Boleslav

Septemberfest, Mladá Boleslav

Date: 6.9.2019 - 7.9.2019   Time: 16:00   Venue: Krásná Louka, Mladá Boleslav

Slavnosti královny Elišky, Hradec Králové

Slavnosti královny Elišky, Hradec Králové

Date: 6.9.2019 - 7.9.2019   Time: 17:00   Venue: Hradec Králové

Teplický pivní rynek

Teplický pivní rynek

Date: 6.9.2019 - 7.9.2019   Time: 17:00   Venue: Zámecké náměstí, Teplice

Maloskalský jarmark, , Malá Skála

Maloskalský jarmark, , Malá Skála

Date: 7.9.2019   Venue: Autokemp Ostrov, Malá Skála

50 let lokomotivy T334.0866 - Muzejní víkend, Turnov

50 let lokomotivy T334.0866 - Muzejní víkend, Turnov

Date: 7.9.2019 - 8.9.2019   Venue: Depo Turnov

European Heritage Days (EHD)

European Heritage Days (EHD)

Date: 7.9.2019 - 15.9.2019   Venue: Czech Republik

Kuronské slavnosti, Náchod

Kuronské slavnosti, Náchod

Date: 7.9.2019   Time: 09:00   Venue: Státní zámek, Náchod

Den s eMBéčkem, Malá Skála

Den s eMBéčkem, Malá Skála

Date: 7.9.2019   Time: 09:00   Venue: Areál fotbalového hřiště, Malá Skála

Dny evropského dědictví na Bezdězu

Dny evropského dědictví na Bezdězu

Date: 7.9.2019 - 8.9.2019   Time: 11:00   Venue: Hrad Bezděz, Doksy

Roudnické vinobraní

Roudnické vinobraní

Date: 7.9.2019   Time: 11:30   Venue: Zámecký areál, Roudnice nad Labem

Bitva u Chlumce 1813

Bitva u Chlumce 1813

Date: 7.9.2019   Time: 15:00   Venue: Pod Horkou, Chlumec

Máslová stezka Adršpach

Máslová stezka Adršpach

Date: 14.9.2019 - 15.9.2019   Time: 06:00   Venue: Zámek Adršpach, Dolní Adršpach 75, Adršpach

Skleněné městečko, Železný Brod

Skleněné městečko, Železný Brod

Date: 14.9.2019 - 15.9.2019   Time: 10:00   Venue: Malé náměstí, Železný Brod

Jedna země, jeden král... Hrajeme pro děti na Bezdězu

Jedna země, jeden král... Hrajeme pro děti na Bezdězu

Date: 14.9.2019 - 15.9.2019   Time: 11:00   Venue: Hrad Bezděz, Doksy

Jablkobranní, Železný Brod

Jablkobranní, Železný Brod

Date: 21.9.2019   Time: 15:00   Venue: národopisná expozice Běliště, Běliště 57, Železný Brod

European Researchers’ Night

European Researchers’ Night

Date: 27.9.2019   Venue: Česká republika

ČokoFest, Česká Lípa

ČokoFest, Česká Lípa

Date: 22.11.2019 - 24.11.2019   Time: 14:00   Venue: Kulturní dům Crystal, Česká Lípa

Vánoční trhy na Bělišti, Železný Brod

Vánoční trhy na Bělišti, Železný Brod

Date: 4.12.2019 - 8.12.2019   Time: 15:00   Venue: národopisná expozice Běliště, Běliště 57, Železný Brod

BRATŘI EBENOVÉ, Dobruška

BRATŘI EBENOVÉ, Dobruška

Date: 4.12.2019   Time: 19:30   Venue: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, Dobruška

Andělská projížďka

Andělská projížďka

Date: 7.12.2019   Venue: Martinice v Krk.-Rokytnice n.J.

Mikulášské vlaky

Mikulášské vlaky

Date: 8.12.2019   Venue: Lomnice n.Pop. – Nová Paka