Akce v oblasti skalních měst

              
Kultura, Děčín

Kultura, Děčín

Datum: 1.1.2019 - 1.1.2020   Místo: Děčín

Kultura, Ústí nad Labem

Kultura, Ústí nad Labem

Datum: 1.1.2019 - 1.1.2020   Místo: Ústí nad Labem

Vlakem za zážitky - Přehled jízd nostalgických vlaků

Vlakem za zážitky - Přehled jízd nostalgických vlaků

Datum: 30.3.2019 - 15.12.2019   Místo: Čechy a Morava

Za poklady Broumovska, Broumov

Za poklady Broumovska, Broumov

Datum: 1.5.2019 - 31.8.2019   Čas: 18:00   Místo: Broumovsko

Lovosické kulturní léto

Lovosické kulturní léto

Datum: 18.5.2019 - 28.9.2019   Místo: Lovosice

Promenádní koncerty, Ústí nad Labem

Promenádní koncerty, Ústí nad Labem

Datum: 2.6.2019 - 25.8.2019   Čas: 17:00   Místo: Kostelní náměstí, Ústí nad Labem

Kinematograf bratří Čadíků

Kinematograf bratří Čadíků

Datum: 19.6.2019 - 6.9.2019   Místo: Čechy a Morava

Jablonecké tóny

Jablonecké tóny

Datum: 19.6.2019 - 13.9.2019   Místo: Jablonec nad Nisou

Křižanské léto

Křižanské léto

Datum: 20.6.2019 - 5.9.2019   Čas: 19:30   Místo: Multifunkční Centrum Křižany – Amfiteátr, Křižany 1, Křižany u Liberce

Hudební léto Kuks

Hudební léto Kuks

Datum: 22.6.2019 - 17.8.2019   Čas: 18:00   Místo: Kuks

Divadelní představení na Sychrově

Divadelní představení na Sychrově

Datum: 28.6.2019 - 25.8.2019   Místo: Státní zámek Sychrov

Střekovské hudební léto, Ústí nad Labem

Střekovské hudební léto, Ústí nad Labem

Datum: 28.6.2019 - 1.9.2019   Místo: Hrad Střekov, Na Zacházce 844/52, Ústí nad Labem - Střekov

Sedmihorské léto, Český ráj

Sedmihorské léto, Český ráj

Datum: 30.6.2019 - 29.8.2019   Místo: Karlovice – Sedmihorky, Turnov

Turnovské léto

Turnovské léto

Datum: 1.7.2019 - 31.8.2019   Čas: 09:00   Místo: Infocentrum, Turnov

Festival na Jizeře, Turnov

Festival na Jizeře, Turnov

Datum: 10.7.2019 - 14.9.2019   Čas: 19:30   Místo: Letní kino, Turnov

Kulturní léto, Stráž pod Ralskem

Kulturní léto, Stráž pod Ralskem

Datum: 21.7.2019 - 17.8.2019   Čas: 19:00   Místo: Zámek Vartenberk, Stráž pod Ralskem

Benátská!, Liberec

Benátská!, Liberec

Datum: 25.7.2019 - 28.7.2019   Místo: Sportovní areál Vesec, Liberec

Pochod na Bigboš se Švejkem + Bigboš Křinice

Pochod na Bigboš se Švejkem + Bigboš Křinice

Datum: 27.7.2019   Čas: 14:00   Místo: Křinice

Jiráskův Hronov

Jiráskův Hronov

Datum: 2.8.2019 - 10.8.2019   Místo: Hronov

Porcinkule a Opočenský jarmark

Porcinkule a Opočenský jarmark

Datum: 2.8.2019 - 4.8.2019   Čas: 09:00   Místo: Opočno

Valdštejnské slavnosti, Lovosice

Valdštejnské slavnosti, Lovosice

Datum: 3.8.2019   Čas: 13:00   Místo: Václavské náměstí, Lovosice

Krásnolipská nádhera, Krásná Lípa

Krásnolipská nádhera, Krásná Lípa

Datum: 3.8.2019   Čas: 14:00   Místo: Pivovar Falkenštejn, Křinické nám. 7, Krásná Lípa

Brutal Assault Festival, Josefov

Brutal Assault Festival, Josefov

Datum: 7.8.2019 - 10.8.2019   Místo: Pevnost Josefov, Jaroměř

Koncert ArtCafé Open air - Karel Plíhal

Koncert ArtCafé Open air - Karel Plíhal

Datum: 9.8.2019   Čas: 19:00   Místo: Klášter, Broumov

Letní jazzová dílna Karla Velebného, Frýdlant

Letní jazzová dílna Karla Velebného, Frýdlant

Datum: 10.8.2019 - 17.8.2019   Místo: Frýdlant

Mezinárodní folklorní festival, Červený Kostelec

Mezinárodní folklorní festival, Červený Kostelec

Datum: 14.8.2019 - 18.8.2019   Čas: 18:00   Místo: Červený Kostelec

Koncert ArtCafé Open air - Dagmar Voňková

Koncert ArtCafé Open air - Dagmar Voňková

Datum: 14.8.2019   Čas: 19:00   Místo: Klášter, Broumov

Hip Hop Kemp, Hradec Králové

Hip Hop Kemp, Hradec Králové

Datum: 15.8.2019 - 17.8.2019   Místo: Festivalpark, Letiště 38, Hradec Králové

Water Tour - vodácký maraton

Water Tour - vodácký maraton

Datum: 15.8.2019 - 18.8.2019   Místo: Praha - Drážďany /D/

Fryyfest, Nové Město pod Smrkem

Fryyfest, Nové Město pod Smrkem

Datum: 16.8.2019 - 18.8.2019   Místo: Plovárenská, Nové Město pod Smrkem

The ONE festival on Tour - CarWars 2K18, Panenský Týnec

The ONE festival on Tour - CarWars 2K18, Panenský Týnec

Datum: 16.8.2019 - 18.8.2019   Místo: letiště, Panenský Týnec

Hard And Heavy Open Air Fest, Železný Brod

Hard And Heavy Open Air Fest, Železný Brod

Datum: 17.8.2019   Místo: hasičské hřiště, nábřeží Obránců míru/831, Železný Brod

Osecká pouť

Osecká pouť

Datum: 17.8.2019 - 18.8.2019   Čas: 09:30   Místo: Osek, Teplice

Jirkovská proudnice, Železný Brod

Jirkovská proudnice, Železný Brod

Datum: 17.8.2019   Čas: 10:00   Místo: nám. 3. května 1, Železný Brod

FÍRFEST, Ústí nad Labem

FÍRFEST, Ústí nad Labem

Datum: 17.8.2019   Čas: 12:00   Místo: Letní kino - horní areál, Rooseveltova, Ústí nad Labem

Rampušák Fest, Dobruška

Rampušák Fest, Dobruška

Datum: 17.8.2019   Čas: 13:00   Místo: Rodinný pivovar Rampušák, Křovická 267, Dobruška

Kvíčerovská pouť, Police nad Metují

Kvíčerovská pouť, Police nad Metují

Datum: 17.8.2019 - 18.8.2019   Čas: 19:00   Místo: Police nad Metují

Renesance Opočno

Renesance Opočno

Datum: 19.8.2019 - 24.8.2019   Čas: 09:00   Místo: Opočno

Divadelní zahrada, Ústí nad Labem

Divadelní zahrada, Ústí nad Labem

Datum: 19.8.2019 - 24.8.2019   Čas: 20:00   Místo: zahrada, Český rozhlas Sever, Na Schodech 10, Ústí nad Labem

Mezinárodní horolezecký filmový festival, Teplice nad Metují

Mezinárodní horolezecký filmový festival, Teplice nad Metují

Datum: 22.8.2019 - 25.8.2019   Místo: Teplice nad Metují

Lípa Musica, Česká Lípa

Lípa Musica, Česká Lípa

Datum: 23.8.2019 - 26.10.2019   Místo: Česká Lípa + Euororegionu Neisse-Nisa-Nysa

Sobotecký jarmark a festival řemesel

Sobotecký jarmark a festival řemesel

Datum: 23.8.2019 - 24.8.2019   Čas: 18:00   Místo: Sobotka, Český ráj

Mácháč, Doksy

Mácháč, Doksy

Datum: 23.8.2019 - 24.8.2019   Čas: 18:00   Místo: Pláž Klûček, Machovo Jezero, Doksy

Radiofest, Ústí nad Labem

Radiofest, Ústí nad Labem

Datum: 25.8.2019   Čas: 11:00   Místo: Letní kino, Ústí nad Labem

Mistrovství ČR v požárním sportu, Ústí nad Labem

Mistrovství ČR v požárním sportu, Ústí nad Labem

Datum: 30.8.2019 - 1.9.2019   Čas: 09:00   Místo: Městský fotbalový a atletický stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem

České hrady - Bezděz

České hrady - Bezděz

Datum: 30.8.2019 - 31.8.2019   Čas: 19:00   Místo: hrad Bezděz, Doksy

Národní finále vesnických družstev ve volejbale, Čestice

Národní finále vesnických družstev ve volejbale, Čestice

Datum: 31.8.2019   Čas: 09:00   Místo: Čestice, Kostelec nad Orlicí

Ústecké nebe plné letadel

Ústecké nebe plné letadel

Datum: 31.8.2019   Čas: 10:00   Místo: letiště v Podhoří (Užín), Ústí nad Labem

Mezinárodní letecký den CIAF

Mezinárodní letecký den CIAF

Datum: 31.8.2019 - 1.9.2019   Čas: 11:00   Místo: Letiště Hradec Králové

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno

Datum: 31.8.2019   Čas: 12:00   Místo: Pivovar Březňák, Pivovarská 116, Velké Březno

Pivovarské slavnosti, Ústí nad Labem

Pivovarské slavnosti, Ústí nad Labem

Datum: 31.8.2019   Čas: 12:00   Místo: Pivovar Březňák, Pivovarská 116, Velké Březno

Hradozámecká noc

Hradozámecká noc

Datum: 31.8.2019 - 1.9.2019   Čas: 18:00   Místo: Památky zapojené do Hradozámecké noci

Jiřinkové slavnosti, Česká Skalice

Jiřinkové slavnosti, Česká Skalice

Datum: 6.9.2019 - 8.9.2019   Čas: 09:00   Místo: Muzeum Boženy Němcové, Maloskalická 47, Česká Skalice

Historické slavnosti vína a burčáku, Ústí nad Labem

Historické slavnosti vína a burčáku, Ústí nad Labem

Datum: 6.9.2019   Čas: 10:00   Místo: Lidické náměstí, Ústí nad Labem

Létofest, Liberec

Létofest, Liberec

Datum: 6.9.2019 - 7.9.2019   Čas: 16:00   Místo: Letiště, Liberec

Slavnosti královny Elišky, Hradec Králové

Slavnosti královny Elišky, Hradec Králové

Datum: 6.9.2019 - 7.9.2019   Čas: 17:00   Místo: Hradec Králové

Teplický pivní rynek

Teplický pivní rynek

Datum: 6.9.2019 - 7.9.2019   Čas: 17:00   Místo: Zámecké náměstí, Teplice

Maloskalský jarmark, , Malá Skála

Maloskalský jarmark, , Malá Skála

Datum: 7.9.2019   Místo: Autokemp Ostrov, Malá Skála

Dny evropského dědictví (EHD)

Dny evropského dědictví (EHD)

Datum: 7.9.2019 - 15.9.2019   Místo: Česká republika - Národní zahájení: Slavonice

Kuronské slavnosti, Náchod

Kuronské slavnosti, Náchod

Datum: 7.9.2019   Čas: 09:00   Místo: Státní zámek, Náchod

Roudnické vinobraní

Roudnické vinobraní

Datum: 7.9.2019   Čas: 11:30   Místo: Zámecký areál, Roudnice nad Labem

Bitva u Chlumce 1813

Bitva u Chlumce 1813

Datum: 7.9.2019   Čas: 15:00   Místo: Pod Horkou, Chlumec

Máslová stezka Adršpach

Máslová stezka Adršpach

Datum: 14.9.2019 - 15.9.2019   Čas: 06:00   Místo: Zámek Adršpach, Dolní Adršpach 75, Adršpach

Skleněné městečko, Železný Brod

Skleněné městečko, Železný Brod

Datum: 14.9.2019 - 15.9.2019   Čas: 10:00   Místo: Malé náměstí, Železný Brod

Jablkobranní, Železný Brod

Jablkobranní, Železný Brod

Datum: 21.9.2019   Čas: 15:00   Místo: národopisná expozice Běliště, Běliště 57, Železný Brod

Vánoční trhy na Bělišti, Železný Brod

Vánoční trhy na Bělišti, Železný Brod

Datum: 4.12.2019 - 8.12.2019   Čas: 15:00   Místo: národopisná expozice Běliště, Běliště 57, Železný Brod

BRATŘI EBENOVÉ, Dobruška

BRATŘI EBENOVÉ, Dobruška

Datum: 4.12.2019   Čas: 19:30   Místo: Společenské centrum - Kino 70, Komenského 70, Dobruška



Skalní města na mapě